• 15 Mayıs 2018 Salı
 • ANKARA 7
 • DOLAR 4.357
 • EURO 5.2011
reklam
reklam

Tudor’u mest etti! Yönetim harekete geçti

Galatasaray, gözden çıkardığı fakat yeni teknik direktör Igor Tudor'un gözüne girmeyi başaran Chedjou ile yeni sözleşme için tekrar masaya oturacak.

 • 267 Görüntüleme
 • 4 Yorum
 • 1 Beğenme
 • 21 Şubat Salı 2017
 • 22:47
reklam

Galatasaray’da Riekerink’in yerine getirilen Tudor’dan takım içinde radikal hamleler…

ARTIK İLK TERCİH CHEDJOU

Unutulan Chedjou’yu ilk maçında savunmanın merkezine yerleştiren Tudor, Kamerunlu stoperin performansından memnun kaldı. Tudor’dan ‘1. stoperim Chedjou’ mesajını alan Dursun Özbek yönetiminin ise bu gelişme sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

PARASI ÇOK GELDİ

Hırvat hocanın, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Chedjou’yla devam düşüncesinde olduğu, yılda 2.2 milyon Euro alması nedeniyle yönetimin de çıkmaza düştüğü bildirildi. 32 yaşındaki oyuncuya aynı parayı vermek istemeyen kurmaylar, menajeriyle masaya oturacak.

KONDİSYONDA SINIFTA KALDILAR

Bu arada Florya’ya ayak bastığı ilk günden itibaren ekstra çalışmalarla kısa sürede futbolcuların kondisyonunu artırmayı amaçlayan Igor Tudor, fiziksel olarak öğrencilerinin durumunu beğenmedi. Hırvat hoca, futbolcuların ağır idmanlarda yorgun düşmesi ve ilk yarı çok iyi oynamalarına rağmen Ç.Rize maçının ikinci yarısında takımın etkisiz kalmasını da “kondisyon” eksikliğine bağladı.

Habertürk’ün haberine göre; Fiziksel açıdan birçok oyuncunun beklenenin altında verilere sahip olduğunu düşünen Tudor’un, bunu da takımın sezon başından bu yana yeterli derecede çalışmamalarına bağladığı ortaya çıktı.

Yardımcılarıyla durum değerlendirmesi yapan 39 yaşındaki genç çalıştırıcı, “Takımda eksik çok. İdman tempomuza alışmaları için biraz zamana ihtiyaç var… Bunu sağladığımız zaman bu takım bambaşka bir kimliğe bürünür. Ancak şu bir gerçek ki yapacak çok iş var” dediği öğrenildi.

reklam
 
 

Son Güncelleme: 23 Şubat Perşembe 2017 Saat:19:35

HABER EDİTÖRÜ
 • Mustafa KÜÇÜK
 • Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.
YORUMLAR (4)
 • Burcu Test4 Mart 2017 - 18:07
 • Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

 • Mustafa KÜÇÜK4 Mart 2017 - 18:09
 • Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında lorem ipsums anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

  Lütfen, yorum yazarken; hakaret, küfür ve herhangi bir kesimi aşağılayıcı kelimeler kullanmayın.

YAZARLAR

HEPSİNİ GÖSTER
EN ÇOK OKUNAN HABERLER