• 17 Mayıs 2018 Perşembe
 • ANKARA 20
 • DOLAR 4.4556
 • EURO 5.2625
reklam
reklam

Otel odalarında yasak aşk üçüncü çocuk kimden!

Antalya'nın Kemer ilçesinde 2011 yılında başlayan yasak aşk, 500 bin liralık aşk şantajı iddiasıyla sona erdi.

 • 207 Görüntüleme
 • 4 Yorum
 • 0 Beğenme
 • 21 Şubat Salı 2017
 • 22:14
reklam

ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde evli ve 3 çocuk annesi 35 yaşındaki M.N.Ş., 2011 yılında internetten tanışıp ilişkiye girdiği 30 yaşındaki Mustafa D.’nin, şantaj yapıp para istediği iddiasıyla şikayetçi oldu.

M.N.Ş., bu kişinin “Para vermezsen seni ifşa ederim” diyerek kendisinden bugüne kadar 500 bin lira aldığını öne sürdü.

Polis, M.N.Ş.’nin şikayeti üzerine geçen haziran ayında Kırıkkale’den Kemer’e para almaya gelen Mustafa D.’yi buluşma adresinde gözaltına aldı. Sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere adli kontrolle serbest bırakılan Mustafa D. hakkında ‘şantaj’ ve ‘yağma’ suçlamasıyla 13 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Kırıkkale’de oturan Mustafa D., Antalya 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya SEGBİS üzerinden katıldı. Duruşmada hazır bulunan M.N.Ş., sanıkla 2011 yılında internet üzerinden tanıştıklarını söyledi. Kendisini ‘Tunay Haznedaroğlu’ diye tanıtan sanıkla daha sonra yüz yüze görüşüp Ankara ve Afyonkarahisar’daki otellerde buluştuklarını anlatan M.N.Ş., şöyle dedi:

“ÜÇÜNCÜ ÇOCUK BENDEN” İDDİASI

“Bu kişi 2 yıl önce benden para talep etmeye başladı. Önce 1000 lira istedi. Daha sonra değişik bahanelerle sürekli para istemeye başladı. Bu şekilde 500 bin liraya yakın paramı aldı. Kemer’de dükkanım vardı. Onun parasını, altınlarımı dövizlerimi verdim. ‘Para yok’ dediğimde ‘Para vermezsen seni ifşa ederim. Eşine, ailene anlatırım. Kemer’de seni rezil ederim’ diyordu. ‘Üçüncü çocuğunun benden olduğunu söyleyip onu elinden alırım’ diyordu. Son olarak benden önce 20 bin, ardından 40 bin lira isteyince polise şikayet ettim” diye konuştu.

“ŞİKAYETTEN VAZGEÇMEZSEN SENİ İFŞA EDERİM”

Sanığın adli kontrolle serbest kaldıktan sonra da kendisine telefon açıp “Şikayetten vazgeçmezsen seni ifşa ederim” diye tehdit ettiğini anlatan M.N.Ş., “Beni ‘İlişkimizi ailene anlatırım’ diye tehdit ediyordu. Şikayetten vazgeçmeyince dediğini yapıp ailemi aramış. ‘Siz ne biçim ailesiniz? Çocuğa DNA yaptırın’ demiş. Eşime de internet üzerinden ‘Sizin oralarda kocasını aldatan kadınlara ne denir’ diye hakaret etmiş. Eşimin ağabeyini aramış. Bu nedenle bu kişi hakkında savcılığa yeni bir şikayette daha bulundum” dedi.

“BANA KOMPLO KURULDU”

Duruşmaya SEGBİS aracılığıyla katılan Mustafa D. suçlamaları kabul etmedi. Evli ve 2 çocuk babası olduğunu, mermer dekorasyon işi yaparak geçimini sağladığını belirten Mustafa D., iddia edildiği gibi 500 bin lira almadığını söyledi. Mustafa D., kirasını bile zor ödeyen biri olduğunu belirterek, “İddia edildiği gibi 500 bin lira almış olsam, bugün kirada oturmazdım. Gidip ev alırdım. Bana zaman zaman para verdiği oldu. Eşi ilişkimizi öğrenince bana karşı komplo yaptılar. Beni önce polise şikayet edip sonra da para vereceğini söyleyerek Kemer’e çağırdı” diye konuştu.

“ASIL MAĞDUR BENİM”

Mustafa D., asıl mağdurun kendisi olduğunu iddia etti. Rızasıyla ilişkiye girdiği M.N.Ş’nin, “Ben Kemer’de şu ailenin kızıyım” diyerek kendisini tehdit ettiğini öne süren Mustafa D., adli kontrol nedeniyle her gün imza atmaya gittiği için çalışamaz hale geldiğini de söyledi. Mustafa D., M.N.Ş.’nin, ‘Eşimi sevmiyorum. İstersen boşanırım’ dediği iddiasında da bulundu.

Adli kontrolle serbest bırakılan sanığın imzasının haftada bir güne düşürülmesine karar veren mahkeme, müştekiyle telefon irtibatı kurmasını da yasakladı. Mahkeme sanığın müştekiyi araması halinde tutuklanmasına karar verip duruşmayı erteledi.

reklam
 
 
Etiketler:

Son Güncelleme: 23 Şubat Perşembe 2017 Saat:19:42

HABER EDİTÖRÜ
 • Mustafa KÜÇÜK
 • Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.
YORUMLAR (4)
 • Burcu Test4 Mart 2017 - 18:07
 • Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

 • Mustafa KÜÇÜK4 Mart 2017 - 18:09
 • Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında lorem ipsums anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

  Lütfen, yorum yazarken; hakaret, küfür ve herhangi bir kesimi aşağılayıcı kelimeler kullanmayın.

YAZARLAR

HEPSİNİ GÖSTER
EN ÇOK OKUNAN HABERLER